https://www.high-endrolex.com/41 https://www.high-endrolex.com/41 SEDMIKRÁSKA - Soukromá mateřská škola - Bradlec | Historie naší školky
nic...
Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

1. března 1995 vznikla v Kosmonosích MŠ Sedmikráska. Objekt byl v areálu PL. Budova byla jednotřídní, starší, ale interiér jsme vlastní prací zútulnili a vyzdobili. Všem nám tu bylo krásně a rádi si vzpomeneme, co jsme tu všechno prožili.

 

Sedmikráska v zimě zasněžená

 

V létě plná zeleně a příjemného stínu

 

Takhle jsme prožívali naše společné sedánky

 

Bylo nám tu dobře

 

Byla malá, ale barevná a útulná

 


 

Budova školičky však po nějakém čase přestala být pro naši práci a pro nás přijatelná. Ve spolupráci s obcí Bradlec jsme požádali o grant z evropských fondů pro rozvoj měst a obcí a grant jsme získali. Začala se stavět nová školička, kde jsme si i v projektu mohli splnit svoje představy o moderní a funkční budově. Sen se stal skutkem a 18. listopadu 2009 jsme slavnostně zahájili provoz. Nová budova je moderní, vzdušná a světlá, nízkoenergetická a máme z ní velkou radost a pro naši práci je to opět nová dimenze. Velkou pýchou je naše zastřešená terasa, kterou využíváme ke hrám, stolování i oslavě našich svátků a rituálů téměř celý rok.

 

 
 

Interiér  a zahradu naší nové školky si můžete prohlédnout v sekci  Jak to u nás vypadá